//

Jautājumi

Tehniskie jautājumi par portālu
Interneta pārlūkprogrammā jāatver AS “Olainfarm” apmācību portāla adrese – open.olainfarm.com un jānospiež uz “Mans konts” loga. Ja esat jauns lietotājs, tad jāaplūko “Reģistrācija” logs, jāiepazīstas ar tajā ietverto paskaidrojošo informāciju un jāspiež zemāk redzamo pogu “Reģistrēties”. Ja esat jau reģistrēts lietotājs, tad “Mans konts” sadaļā zem nosaukuma “Moodle autorizācija” ievadiet savu lietotājvārdu un paroli. Gadījumā, ja esat aizmirsis savu lietotājvārdu vai paroli, jānospiež uz – “Vai aizmirsāt savu lietotājvārdu vai paroli?” , un jūs tiksiet nosūtīts uz paroles atjaunošanas logu.
Ja neizdodas pieslēgties AS “Olainfarm” apmācību portāla sistēmai, vispirms jāpārliecinās vai lietotājvārds un parole ir ievadīta pareizi. Ja tomēr vēl joprojām neizdodas pieslēgties sistēmai, lūgums sazināties ar mūsu portāla tehnisko atbalsta daļu, aizpildot kontaktu formu mūsu kontaktu sadaļā.
Gadījumā, ja esat aizmirsis savu lietotājvārdu vai paroli, klikšķiniet uz – “Vai aizmirsāt savu lietotājvārdu vai paroli?”. Tālāk tiksiet novirzīts uz paroles atjaunināšanas logu.
Sadaļā “Mans konts” nospiediet uz “ Labot profilu”, kas redzams kreisajā lapas malā. Pēc šis darbības tiksiet novirzīts uz e-apmācību vidi Moodle, kurā redzēsiet opciju “Rediģēt profilu” , nospiežot uz opcijas, jums būs iespēja veikt nepieciešamās izmaiņas sava profila informācijā.
Pārliecinieties vai e-pasts nav iekritis surogātpasta e-pasta sadaļā, ja arī tur neatrodiet nevienu e-pastu, sazinieties ar mūsu portāla tehnisko atbalsta daļu, aizpildot kontaktu formu mūsu kontaktu sadaļā.
Jā, tas ir iespējams. Taču jāņem vērā, ka būs nepieciešams izmantot kādu no viedierīces interneta pārlūkiem, atsevišķas aplikācijas opcija šobrīd netiek piedāvāta.
Darbam ar portālu ir iespējams izmantot jebkuru aktuālo pārlūkprogrammu, neiesakām darbam portālā izmantot Internet Explorer 11.
Par apmācībām un aktuālo informāciju
Atkārtota mācību materiālu apguve ir atkarīga no konkrētā kursa, sīkāk par iespēju atkārtoti apgūt mācību materiālu var uzzināt pie katra materiāla atsevišķi.
Pārliecinieties vai nav problēmas ar internetu, vai esat atvēris atbilstošo interneta pārlūkprogrammu, kas atbalsta tiešsaistes lekcijas, semināra vai konferences darbības platformu. Gadījumā, ja neviena no iepriekš minētajām darbībām neatrisina situāciju, aicinām Jūs sazināties ar mums , kā arī visi lekciju, semināru un konferenču ieraksti vēlāk ir pieejami sistēmā.
Iegūtos sertifikātus ir iespējams aplūkot savā e-pastā ar kuru esat veicis reģistrāciju mūsu portālā. Pēc katra kursa veiksmīgas nokārtošanas mēs to nosūtīsim uz jūsu norādīto e-pasta adresi 1-2 dienu laikā.
Katrā sadaļā ir “Meklēt” lauks, ievadiet tajā atslēgas vārdu informācijai, ko vēlaties atrast. Sistēma parādīs visus meklēšanas rezultātus, kas ietver jūsu meklēto atslēgasvārdu.
Personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu (Vispārīgā datu aizsardzības regula), Fizisko personu datu apstrādes likumu un citiem saistošajiem normatīvajiem aktiem, kas nosaka personas datu apstrādes kārtību.